Sur Yapı Antalya Turkuaz etabı ön satışta

Türkiye’nin örnek kentsel dönüşüm projelerinden biri olarak görülen Sur Yapı Antalya projesinde yoğun talebin yaşanması üzerine yeni etabı erken satışa çıkarıldı.

Antalya’nın Kepez, Santral bölgesinde yer alan kentsel dönüşüm bölgesinde Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Sur Yapı Antalya projesinin yeni etabı Turkuaz’da ön satışlara başlandı.

Sur Yapı tarafından Antalya, Kepez’de bir kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Sur Yapı Antalya projesinin tüm blokları su kenarında yer alan su veyaşam temalı Turkuaz etabı satışa sunuldu.

Sur Yapı Antalya projesinde toplam 1.400 aileyi ev sahibi olurken 1.105 daireden meydana gelen yeni etabın satışları erkene alındı.

Yoğun talep üzerine 1.105 adet konutun yer aldığı Sur Yapı Antalaya Turkuaz etabı da satışa sunuldu. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelerin yer aldığı projedeki dairelerin alanları ise 55 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiyor. Turkuaz etabında da yüzde 10 peşin indirimi devam ediyor.

Sur Yapı Antalya Turkuaz etabında yüzde 35 peşinat, yüzde 10 bir yıl sonra ara ödeme ve kalan tutar vade farksız 36 ay Sur Yapı bünyesindeki cazip ödeme planı ile ön satışa çıkıyor.

Yaklaşık 249 bin metrekaresi yeşil alana ayrılan Sur Yapı Antalya projesinde göletler, sera alanları, çocuk oyun alanları, aktivite alanları, dinlenme alanları, gezi ve koşu parkurları, piknik alanı, müze, sera alanı, semtpazarı, pergola altı dinlenme alanları, iskele alanları, etkinlik çadırı, göletler, süs havuzları, geniş meydanlar, amfi alanları, köy meydanı, gölet kafeleri ve çim sahaları gibi alanlar yer alıyor.
Tel: 444 5 787

Kaynak