Antalyaspor Galatasaray maç biletleri ne zaman satışa çıkacak

Antalyaspor

Antalyaspor Galatasaray maç biletleri ne zaman satışa çıkacak tüm futbol severler bu konuyu merak etmektedir. Trendyol Süper Lig’in heyecan dolu 8. haftasında Antalyaspor ile Galatasaray arasında oynanacak müsabakanın biletleri merakla beklenmektedir. Maçın biletlerinin satış tarihi ve detayları açıklanmıştır. Futbolseverler, bu büyük karşılaşmayı canlı olarak izlemek istemektedir. Biletlerini almak isteyen futbol severler için geri sayım başlamıştır.

Antalyaspor, Galatasaray’ı kendi sahasında ağırlayacaktır. Bu mücadele, futbolseverler için heyecan verici bir an olacaktır. Ayrıca taraftarlar, takımlarının yanında olmak ve bu büyük rekabeti tribünden takip etmek için sabırsızlanmaktadır. İşte maç biletleri hakkında merak edilen tüm bilgiler..

Antalyaspor Galatasaray maç biletleri ne zaman satışa çıkacak?

Trendyol Süper Lig’in 8. haftasında Antalyaspor’un Galatasaray ile oynayacağı maçın biletleri satışa çıkıyor. Antalyaspor Galatasaray maçı biletleri, 3 Ekim Salı günü, yani yarın saat 12.00’de satışa çıkacak. Bu tarih, taraftarların biletlerini ayırtmak için son fırsatları olacaktır.

Bilet fiyatları konusunda da bilgi sahibi olmak isteyen taraftarlar için aşağıdaki bilgilere göz atabilirler:

Passolig gişelerinden yapılan alımlarda indirim imkanı bulunmaktadır. Buralardan yapılacak alımlarda kadın, öğrenci ve engellilere yüzde 50 indirim uygulanacaktır. Ev sahibi takım tribünlerinde Galatasaray A.Ş. logolu passolig kartlar hariç tüm passolig kartlara bilet satışı yapılacaktır.
Bu bilgiler ışığında, maç biletlerini alacak olan taraftarlar için indirimli seçeneklerin bulunduğunu unutmamak önemlidir. Özellikle kadın, öğrenci ve engelli taraftarlar için sunulan yüzde 50’lik indirim, maç deneyimini daha erişilebilir hale getiriyor.

Antalyaspor ve Galatasaray taraftarları, bu büyük karşılaşmanın heyecanını tribünden yaşamak için 3 Ekim Salı günü saat 12.00’yi beklemektedir. Biletlerin hızla tükenmesi muhtemeldir. Bu nedenle, futbolseverlerin erken davranarak yerlerini ayırtmaları önerilmektedir.

Trendyol Süper Lig’in 8. haftasında Antalyaspor ve Galatasaray arasındaki bu mücadele, merakla beklenmektedir. Taraftarlar için bu büyük günü kaçırmamak için biletlerini zamanında temin etmeleri gerekmektedir.

Antalyaspor Galatasaray bilet fiyatları aşağıda yer almaktadır

Kategori Fiyat
1.Kategori (Galaksı Filo Batı Alt / D Blok) 2.625,00 TL
2.Kategori (Galaksı Filo Batı Alt / C-E Blok) 1.875,00 TL
3.Kategori (Galaksı Filo Batı Alt / A-B-F-G Blok) 1.500,00 TL
4.Kategori (Galaksı Filo Batı Üst / C-D Blok) 1.312,50 TL
5.Kategori (Galaksı Filo Batı Üst / A-B-E-F Blok) 1.125,00 TL
6.Kategori (Corendon Doğu Alt / C-D-E Blok) 1.125,00 TL
7.Kategori (Corendon Doğu Alt / A-B-F-G Blok) 937,50 TL
8.Kategori (Corendon Doğu Üst / C-D-E Blok) 937,50 TL
9.Kategori (Corendon Doğu Üst / A-B-F-G Blok) 750,00 TL
10.Kategori (Nirvana Güney Alt / Tüm Bloklar) 600,00 TL
11.Kategori (Nirvana Güney Üst / Tüm Bloklar) 600,00 TL
12.Kategori (Kirbiyik Kuzey Alt / Tüm Bloklar) 600,00 TL
13.Kategori (Kirbiyik Kuzey Üst / Tüm Bloklar) 600,00 TL
14.Kategori (Misafir Tribünü / Tüm Bloklar) 780,00 TL

Diğer Futbol haberleri için tıklayınız…