Bodo Glimt Beşiktaş maçı ne zaman hangi kanalda

Bodo Glimt Beşiktaş maçı

Bodo Glimt Beşiktaş maçı ne zaman hangi kanalda yayınlanacaktır? Tüm taraftarlar ve futbol severler bu sorunun cevabını merak etmektedir. Konu ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Bu karşılaşma öncesinde Beşiktaş D Grubunda 1 puan ile üçüncü durumda yer almaktadır. Bodo Glimt ise 1 puan ile dördüncü sırada yer almaktadır. Beşiktaş iki maçta 3 gol atmıştır ayrıca 2 gol yemiştir. Ayrıca Bodo Glimt ise 2 maçta hiç gol atamamış ve 1 gol yemiştir.

Bodo Glimt Beşiktaş maçı ne zaman hangi kanalda

Her iki takımda UEFA Avrupa Konferans Ligi D Grubu’ndaki üçüncü maçına çıkacaktır. Maç 26 Ekim 2023 tarihinde oynanacaktır. Ayrıca söz konusu karşılaşma Norveç’in Bodo kentinde bulunan Aspmyra Stadyumu’nda oynanacaktır.

Peki maç hangi kanalda saat kaçta yayınlanacaktır. Bodo/Glimt Beşiktaş maçı 26 Ekim 2023 tarihinde saat 22:00’da oynanacaktır. Maç, UEFA Avrupa Konferans Ligi D Grubu 3. hafta maçıdır. Ayrıca bu karşılaşma Türkiye’de Exxen kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.

Maç öncesi Beşiktaş, grupta oynadığı 2 maçta 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde ederek üçüncü durumda bulunmaktadır. Bodo Glimt ise 2 maçta 1 beraberlik, 1 mağlubiyetle 4. sırada yer almaktadır.

Maçtan beklentiler, Beşiktaş’ın gruptaki durumunu üst sıralara çıkarması için galibiyet alması yönündedir. Beşiktaş, güçlü bir kadroya sahip ve deplasmanda oynadığı maçlarda genellikle başarılı olmaktadır. Bodo Glimt ise güçlü bir takım olmasa da evinde iyi bir performans sergilemektedir.

Bodo Glimt Beşiktaş maçı ne zaman saat kaçta

Bodo/Glimt Beşiktaş maçı 26 Ekim 2023 Perşembe günü saat 22:00’da Aspmyra Stadyumu’nda oynanacaktır. Maç, Exxen kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.

Maç, Beşiktaş için önemli bir maç olacaktır. Beşiktaş, grupta ilk iki sırada olmak için galibiyetle dönmeyi ve Avrupa Ligi’ne yükselmeyi hedeflemektedir.

Bodo Glimt Beşiktaş maçı şifresiz mi?

Bodo/Glimt Beşiktaş maçı şifresiz değildir. Maç, Exxen kanalı üzerinden canlı yayınlanacaktır. Ayrıca bu kanalı izlemek için bir abonelik gerekmektedir. Maçı izlemek isteyenlerin Exxen kanalında aboneliği bulunması gerekmektedir.

Diğer dünyadan futbol haberleri için tıklayınız…