Fenerbahçe Antalyaspor maçı sonucu 3-2

Fenerbahçe Antalyaspor maçı

Fenerbahçe ve Antalyaspor 17 Eylül 2023 tarihinde karşı karşıya gelmiştir. İki takım Süper Lig’in 5. haftasında karşı karşıya gelmiştir. Maç Fenerbahçe Atatürk Stadyumu’nda oynanmıştır. Böylece Fenerbahçe Antalyaspor maçı sonucu belli olmuştur.

Fenerbahçe Antalyaspor maçı sonucu

Karşılaşma 17 Eylül 2023 tarihinde Pazar günü saat 17:00’da başlamıştır. Antalyaspor maçın 31. dakikasında 1-0 öne geçmiştir. 31. dakikada Antalyaspor’un gölünü Adam Buksa kaydetmiştir. Maçın 45+1. dakikasında ise Fenerbahçe beraberliği sağlamıştır. 45+1. dakikada Fenerbahçe’nin gölünü Edin Dzeko kaydetmiştir. Ve ilk yarı 1-1 beraberlik ile sonuçlanmıştır.

İkinci yarıda ise Fenerbahçe maça hızlı başlamıştır. Maçın 56. dakikasında Fenerbahçe 2. golü bulmuştur. 56. dakikada Fenerbahçe’nin gölünü İrfan Can Kahveci kaydetmiştir. Antalyaspor ise bu gole 8 dakika sonra cevap vermiştir. Maçın 64. dakikasında Adam Buska’nın ikinci gölü gelmiştir.

Fenerbahçe bir kornet atışından 3. golünü bulmuştur. Maçın 80. dakikasında Fenerbahçe, Sebastian Szymanski’nin gölü ile 3-2 öne geçmiştir. Karşılaşmada başka gol olmayınca maç 3-2 Fenerbahçe’nin üstünlüğü ile sona ermiştir.

Bir maçı eksik olan Fenerbahçe puanını 12’ye çıkarmıştır. Ayrıca Antalyaspor ise 3 puan ile 14. sırada kalmıştır.

Diğer Futbol haberleri için tıklayınız…