Genk Adana Demirspor maçı ne zaman hangi kanalda?

Genk Adana Demirspor maçı ne zaman

Genk Adana Demirspor maçı ne zaman hangi kanalda yayınlanacaktır? Adana Demirspor, UEFA Avrupa Konferans Ligi play-off turunda Belçika temsilcisi Genk ile karşı karşıya gelecektir. İlk maç 24 Ağustos Perşembe günü Belçika’da, rövanş ise 1 Eylül Perşembe günü Adana’da oynanacaktır.

Genk Adana Demirspor maçı ne zaman hangi kanalda?

İlk maç, 24 Ağustos Perşembe günü saat 21:00’de başlayacaktır. Maç Belçika’nın Genk şehrinde bulunan Cegeka Arena’da oynanacaktır. Maçı EXXEN ve TV 8.5 ekranlarından canlı olarak yayınlanacaktır.

Adana Demirspor, UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. eleme turunda Hırvatistan temsilcisi Osijek’i 2-0’lık toplam skorla eleyerek play-off turuna yükselmiştir. Genk ise 3. eleme turunda İskoçya temsilcisi Hibernian’ı 5-2’lik toplam skorla elemiştir.

Adana Demirspor, bu sezon Süper Lig’de başarılı bir başlangıç yapmıştır. Takım, ilk 2 haftada 1 galibiyet, 1 beraberlik alarak 4 puan topladı. Genk ise Belçika Pro League’de 3 galibiyet, 1 beraberlik alarak 10 puan toplamıştır.

Adana Demirspor avantaj peşinde

Adana Demirspor, Genk karşısında ilk maçta avantajlı bir skor almak istiyor. Takım, iyi bir savunma performansı göstererek Genk’in gol atmasını engellemeye çalışacaktır. Adana Demirspor’un hücum hattında ise Yusuf Sarı, Belhanda, Ndiaye gibi önemli isimler görev yapacaktır.

Genk ise Adana Demirspor karşısında ilk maçta yenilmemeye çalışacaktır. Takım, kendi sahasında iyi bir performans sergileyerek Adana Demirspor’u yenmeye çalışacaktır. Genk’in hücum hattında ise Fadera, Sor, Oyen gibi önemli isimler görev yapacaktır.

Adana Demirspor ve Genk arasındaki ilk maç, UEFA Avrupa Konferans Ligi play-off turunun en önemli maçlarından biri olarak gösterilmektedir. İki takım arasındaki ilk maçın sonucu, rövanş maçının kaderini belirleyecektir.

Yapılması gerekenler neler?

Adana Demirspor’un Genk karşısında başarılı olması için, takım olarak iyi bir performans sergilemesi gerekmektedir. Takım, iyi bir savunma performansı göstermelidir. Ayrıca Genk’in gol atmasını engellemeli ve hücum hattında da etkili olmalıdır.

Genk’in Adana Demirspor karşısında başarılı olması için, kendi sahasında iyi bir performans sergilemesi gerekmektedir. Ayrıca takım, Adana Demirspor’un gol atmasını engellemeli ve kendi hücum hattında da etkili olmalıdır.

Diğer Dünyadan Futbol haberleri için tıklayınız….