İstanbulspor Konyaspor maç sonucu

Maç Sonucu

İstanbulspor Konyaspor maç sonucu belli olmuştur. Trendyol Süper Lig’in 20. haftasından İstanbulspor ile Konyaspor karşı karşıya gelmiştir. Karşılaşma Necmi̇ Kadıoğlu Stadyumu’nda oynanmıştır. Ayrıca bu karşılaşma Bien Sports 2 kanalından canlı olarak yayınlanmıştır. Maç ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

İstanbulspor Konyaspor maç sonucu

Trendyol Süper Lig’in 20. haftasında maçlar başlamıştır. Bu kapsamda İstanbulspor Konyaspor maçı oynanmıştır. Ayrıca karşılaşma 14 Ocak 2024 tarihinde İstanbul’da oynanmıştır.  İstanbulspor Konyaspor Süper Lig maçında eşitlik bozulmadı ve maç 0-0 berabere bitmiştir.

Maça hızlı başlayan ve golü bulmaya çalışan taraf İstanbulspor olmuştur. İlk yarıda Konyaspor, İstanbulspor 18 şut çekmiştir. Ancak Konyaspor ise 8 şut çekmiştir. Bu ataklarda her iki takımın kalecisi de gole izin vermemiştir. Ayrıca İstanbulspor’un 3 şutu direkte patlamıştır.

İkinci yarıda da karşılıklı gol pozisyonları olmuştur. Ancak İstanbulspor’un savunma ve kalecisi, Konyaspor’un savunma ve kalecisi rakip takımın gol atmasını engellemiştir. Böylece maç, 0-0 sona ermiştir. Bu sonuçla İstanbulspor, puanını 7’ye yükseltmiştir. Ve son sırada yer almıştır. Ayrıca Konyaspor ise 19 puana yükselmiştir. Sıralamada ise Konyaspor 17. sırada yer almıştır.

İstanbulspor Konyaspor maçı 11’leri

İstanbulspor: A. Arda (59), O. Erdoğan (23), V. Temel (8), M. Vorobjovas (6), A. Ndao (18), M. Yeşil (4), F. Loshaj (34), S. Deli (14), M. Sankaya (24), Jackson (99), V. Ethemi (27)

Konyaspor: D. Ertaş (1), M. Moreno (70), O. Ulgün (35), S. N’Zonzi (37), L. Andreasen (11), S. Dikmen (6), Ahmet (22), Guilherme (12), M. Mert (14), Ü. Yazgılı (5),  Ş. Çikalleshi (17)

Diğer Futbol haberleri için tıklayınız…