Kasımpaşa İstanbulspor maç sonucu

Kasımpaşa İstanbulspor maçı

Kasımpaşa İstanbulspor maç sonucu belli olmuştur. Trendyol Süper Lig’in 10. haftasında ilk maçlar bugün oynanmıştır. Bu karşılaşmalardan biri ise Kasımpaşa ile İstanbulspor arasında oynanmıştır. Süper Lig maçı 27 Ekim Cuma günü saat 20:00’de başlamıştır. Mücadele beIN Sports 2 kanalından canlı yayınlanmıştır. Maç, İstanbul’daki Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda oynanmıştır. Ayrıca maçın hakemi ise Erkan Özdamar olarak atanmıştır.

Kasımpaşa İstanbulspor maç sonucu

Karşılaşma 27 Ekim 2023 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda oynanmıştır. Kasımpaşa İstanbulspor maçını Kasımpaşa 3-1 kazanmıştır. Kasımpaşa’nın gollerini 32. dakikada Mamadou Fall, 56. dakikada Aytaç Kara kaydetmiştir. Ayrıca 72. dakikada Julien Ngoy’in golü gelmiştir. Ve durum 72. dakikada 3-0 olmuştur. İstanbulspor’un tek golü ise 76. dakikada Emir Kaan Gültekin’den gelmiştir.

Bu sonuçla Kasımpaşa puanını 18’e yükseltti ve 3. sıraya yükselmiştir. Ayrıca İstanbulspor ise 5 puanda kalmıştır ve 19. sırada kalmıştır.

Maçtan önemli dakikalar

32. dakikada İstanbulspor’dan Demeaco Duhaney sarı kart görmüştür.

32. dakikada Mamadou Fall’un golü ile Kasımpaşa 1-0 öne geçmiştir.

35. dakikada Kasımpaşa’dan Sadık Çiftpınar sarı kart görmüştür.

53. dakikada İstanbulspor’dan Djakaridja Junior Traore sarı kart görmüştür.

56. dakikada Aytaç Kara’nın attığı gol ile Kasımpaşa durumu 2-0 yapmıştır.

72. dakikada Julien Ngoy’un attığı gol ile Kasımpaşa durumu 3-0 yapmıştır.

76. dakikada Emir Kaan Gültekin’in attığı gol ile İstanbulspor durumu 3-1’e gelmiştir. Böylece maç 3-1 Kasımpaşa’nın galibiyeti ile sonuçlanmıştır.

İlk 11’ler

Kasımpaşa: Andreas Gianniotis, Claudio Winck Neto, Tuncer Duhan Aksu, Kenneth Josiah Omeruo, Sadik Çiftpinar, Gökhan Gül, Mamadou Fall, Fontaine Ndanu J. Ngoy Bin Cibambi, Haris Hajradinovic, Aytaç Kara, Iron David Bocaf Gomis

İstanbulspor: David Raagaard Jensen, Mehmet Yeşil, Eduart Rroca, Racine Coly, Alassane Ndao, Demeaco D’vaughn Duhaney, Okan Erdoğan, Muammer Sarıkaya, Florian Loshaj, Djakaridja Gillardinho Junior Traore, Jackson Kenio Santos Laurentino

Diğer Futbol haberleri için tıklayınız…