Konyaspor Kayserispor maç sonucu

Konyaspor Kayserispor maçı

Konyaspor Kayserispor maç sonucu belli olmuştur. Trendyol Süper Lig’in 18. haftasından Konyaspor ile Kayserispor karşı karşıya gelmiştir. Karşılaşma 24 Aralık 2023 tarihinde oynanmıştır. Ayrıca bu maç Pazar günü 13:30’da başlamıştır. Detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Konyaspor Kayserispor maç sonucu

24 Aralık 2023 tarihinde Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda oynanan Konyaspor Kayserispor maçı, Konyaspor’un 2-0 galibiyetiyle sonuçlanmıştır.

Trendyol Süper Lig’in 18. haftasından Konyaspor, Kayserispor’u evinde konuk etmiştir. Maç, Trendyol Süper Lig’in 18. haftasında Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda oynanmıştır. Karşılaşmanın ilk yarısında gol sesi gelmemiştir. Ve ilk yarı sıfır sıfır sona ermiştir.

Karşılaşmanın ikinci yarısında ise goller gelmiştir. İkinci yarıda Konyaspor’un gollerini Sokol Cikalleshi kaydetmiştir. İlk golü 50. dakikada penaltıdan, ikinci golü ise 63. dakikada yine penaltıdan kaydetmiştir. Karşılaşmanın devamında başka bir gol olmamıştır. Böylece Konyaspor karşılaşmadan 2-0 galip ayrılan takım olmuştur.

Maçın istatistiklerine göre, Konyaspor 11 şut çekerken, 4’ü kaleyi bulmuştur. Kayserispor ise 12 şut çekerken, 5’ini kaleye göndermiştir. Bu sonuçla Konyaspor puanını 18’e yükseltmiştir ve 15. sırada yer almıştır. Ayrıca Kayserispor ise 29 puanda kalmıştır. Böylece Kayserispor 4. sırada yer almıştır.

Diğer Futbol haberleri için tıklayınız…