Nordsjaelland Fenerbahçe maç sonucu

Fenerbahçe Nordsjaelland maçı ne zaman hangi kanalda

Nordsjaelland Fenerbahçe maç sonucu belli olmuştur. Nordsjaelland Fenerbahçe maçı 30 Kasım Perşembe günü saat 23:00’te başlamıştır. Karşılaşma Danimarka’nın Right to Dream Park stadyumunda oynanmıştır. Ayrıca maç, Türkiye’de EXXEN platformundan canlı olarak yayınlanmıştır. Detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Nordsjaelland Fenerbahçe maç sonucu

Karşılaşma 30 Kasım 2023 Perşembe günü Danimarka’nın Farum kentinde oynanmıştır. Ayrıca maç Right to Dream Park Stadyumu’nda oynanmıştır. UEFA Avrupa Konferans Ligi H Grubu 5. hafta maçında, ev sahibi FC Nordsjælland, Fenerbahçe’yi 6-1 mağlup etmiştir.

Nordsjaelland Fenerbahçe maçının ilk yarısında Nordsjaelland’ın üstünlüğü ile başlamıştır. 21. dakikada Lucas  Hey’in golü ile Nordsjaelland 1-0 öne geçmiştir. 25. dakikada fark 2’ye çıkmıştır. Bu dakikada Daniel Svennson’un golü gelmiştir. 43. dakikada ise Fenerbahçe’nin golü gelmiştir. Fenerhabçe’den Michy Batshuayi 43. dakikada attığı gol ile farkı 1’e indirmiştir. İlk yarı Nordsjaelland 2-1 Fenerbahçe şeklinde sona ermiştir.

İkinci yarıda Nordsjaelland yine üstünlüğünü devam ettirmiştir. Ve maç Nordsjaelland’ın 6-1 üstünlüğünü ile sonuçlanmıştır.

İlk 11’ler

Nordsjaelland: Eriksson, Hey, Hansen, Nagalo, Frese, Diomande, Tverskov, Svensson, Villadsen, Schjelderup, Rasmussen

Fenerbahçe: Livakovic, Osayi, Yusuf, İsmail, Oosterwolde, Crespo, Cengiz, Kent, Szymanski, Tadic, Batshuayi

Diğer dünyadan futbol haberleri için tıklayınız…