Survivor 2018 sembol oyunu finalini Adem kazandı

Dün akşam yayınlanan bölümde erkeklerde Adem finale kalırken, bayanlarda ise Damla’yı eleyen Nagihan finale kaldı. Peki bu akşam oynanacak olan final maçını kim kazanacak. Sorunun cevabı haberimizin devamında yer alıyor.

Dün akşam ki sembol yarışmasında Adem rüzgarı esti. Hakan, Murat, Anıl ve Hilmi Cem ile birlikte yarışan adem 4 hakkını da koruyarak hiç yenilmeden tüm rakiplerini eleyerek erkelerde finalist oldu. Nagihan ise tek rakibi olan Damla’yı eleyerek bayanlarda finalist oldu.

Adem mi Nagihan mı?

Bu akşam yayınlanan Survivor 2018’in yüz dördüncü bölümünde Adem ile Nagihan, Kıbrıs’a gitmeyi garantileyecek sembol finalinde karşı karşıya geldi. Bu akşamki finalin sonucunda yarışmayı Adem Kılıççı kazandı. Böylece Adem Kılıççı Kıbrıs’a gitmeyi garantiledi.

Sonrasında yapılan eleme yarışmasını ise bayanlarda Nagihan kazanırken, erkekler de ise Anıl kazandı. Turabi ile ilgili ise Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamada sakatlığının oyun oynamasına izin vermediğini bu nedenle bundan sonraki hiç bir fiziksel oyunda oynamayacak. Yarışamadığı için ise elenmeyecek, takdir seyirciye bırakılmış olacak.

Survivor 2018 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Dokunulmazlık oylamasında ise Hakan, Turabi’yi, Hilmi Cem, Turabi’yi, Anıl, Turabi’yi, Nagihan, Murat’ı Turabi, Hakan’ı, Adem ise Hakan’ı yazdı. Böylece ilk aday Turabi olmuş oldu. İkinci adayı Anıl söyledi ve Hakan’ın ismini verdi. Üçüncü adayı ise Nagihan söyledi ve Murat’ın ismini verdi.

Survivor 2018 dokunulmazlık oyununda kim elendi?

Turabi mi, Hakan mı, Anıl mı Survivor’a veda edecek. Bu sorunun cevabı ise 22 Haziran 2018 Cuma günü akşam belli olacak..