Fenerbahçe Dinamo Kiev maçı ne zaman hangi kanalda

Fenerbahçe Dinamo Kiev maçı ne zaman hangi kanalda

Fenerbahçe Dinamo Kiev maçı ne zaman hangi kanalda bu sorunun cevabı merak edilmektedir. Bir çok futbol sever bu maçın ne zaman ve hangi kanalda oynanacağını merak etmektedir. maç ne zaman hangi saatte ve nerede yayınlanacak tüm bu soruların cevabı haberimizin devamında yer almaktadır.

Fenerbahçe Dinamo Kiev maçı ne zaman?

İlk maç bilindiği gibi 0-0 sona ermişti. Turu geçmek için Fenerbahçe’nin mutlaka galip gelmesi gerekiyor. Ülkemizin acilen puan ve puanlara ihtiyacı olduğu şu durumda maç Fenerbahçe’nin olduğu kadar Türkiye için de çok önemli bir durumdadır. Peki rövanş maçı ne zaman oynanacak? İlk maçın rövanşı 27 Temmuz 2022 tarihinde Çarşamba günü oynanacaktır. Peki maç saat kaçta başlayacak? saat saat 20.00’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak. Fenerbahçe Dinamo Kiev maçı saat 20:00’da başlayacaktır.

Fenerbahçe Dinamo Kiev maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Şampiyonlar Ligi ön eleme 2. turu rövanş maçında Fenerbahçe ile Dinamo Kiev karşı karşıya gelecek. İlk maç 0-0 beraberlik ile sona ermişti. Rövanş maçında şimdiden Fenerbahçe’ye başarılar diliyoruz. Umarız kazanan taraf Fenerbahçe ve Türkiye olur. Maçın nerede yanınlanacağı konusuna gelinde maç Exxen kalanından canlı olarak yayınlanacaktır. Exen ücretli bir kanal olup üyelik gerektirmektedir. Maçı izleyebilmek için üye olup belirli bir ücret ödenmesi gerekmektedir.