Trabzonspor kamp programı belli oldu

Trabzonspor

Trabzonspor futbol takımının Spor Toto Süper Lig 2022-2023 Sezonu öncesi yapacağı hazırlık kampının programı belli olmuştur. Futbol kulübü tarafından konu ile ilgili açıklama yapılmıştır. Açıklamaya bakıldığından kamp programının iki etaptan oluştuğu görülmektedir.

Trabzonspor kamp programı 2 etaptan oluşuyor

Trabzonspor kamp programı iki farklı ülkede gerçekleştirilecektir. Takım 27 Haziran 2022 tarihinde Pazartesi günü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde toplanacaktır. Futbol takımı sezon öncesi Trabzon şehrinde çeşitli test ve sağlık kontrollerinden geçecektir.

Sağlık kontrollerinin yapılmasından sonra Trabzonspor takımı ilk olarak Slovenya’ya gidecektir. Kamp döneminin birinci etabı Slovenya’da geçirilecektir. Takım Slovenya’da 4 Temmuz ile 17 Temmuz 2022 tarihleri arasında çalışmalarını yapacaktır.

3 gün iznin ardından 2. etap başlıyor

Trabzonsporlu futbolcular Slovenya kapının bitiminden sonra 17 Temmuz 2022 tarihinde 3 gün izin yapacaktır. İznin ardından ise takım Avusturya’ya gidecektir. İkinci etap Avusturya’da 20 temmuz 2022 tarihinde başlayacaktır. Trabzonspor ikinci etap için Avusturya’da 20 Temmuz ile 29 Temmuz tarihleri arasında kalacaktır.

Diğer futbol haberleri için tıklayınız…