Kocaelispor Boluspor maç sonucu 2-1

Kocaelispor Boluspor

Kocaelispor Boluspor maç sonucu merak edilmektedir. Maçın sonucu ise belli olmuştur. TFF 1. Lig’in 5. haftasında Kocaelispor, sahasında Boluspor’u  konut etmiştir. 90 dakikanın sonunda ise gülen taraf Kocaelispor olmuştur.

Kocaelispor Boluspor maç sonucu

Kocaelispor Boluspor maçı sona ermiştir. Maç Kocaelispor’un 2-1 üstünlüğü ile sonuçlanmıştır. Böylece Kocaelispor, Boluspor’u 2-1 mağlup etmiştir.

Kocaeli Stadyumu’nda oynanan maçta ev sahibi ekip, 48. dakikada Douglas Tanque’nin golüyle öne geçmiştir. Ayrıca 51. dakikada ise Kocaelispor’un ikinci gölü gelmiştir. Boluspor ise 90+1’inci dakikada durumu 2-1 getirmiştir. Maçta başka gol olmayınca Kocaelispor, sahadan 2-1 galip ayrılmıştır.

Trendyol 1. Lig Kocaelispor Boluspor maçı 16 Eylül 2023 tarihinde oynanmıştır. Kocaelispor Boluspor maçı 2-1 sona ermiştir. Maç Kocaelispor’un galibiyeti ile sonuçlanmıştır. Maç, Kocaeli Stadyumu’nda oynanmıştır. Kocaelispor’un 1. golünü 48. dakikada Dougles Tanque kaydetmiştir. 2. gol ise 51. dakikada Joao Amaral’den gelmiştir. Boluspor’un golü ise 90+1’de Hakan Bilgiç’ten gelmiştir. Bu maçta başka gol olmayınca maç 2-1 sonaermiştir.

Bu sonuçla Kocaelispor puanını 9’a yükseltmiştir. Ayrıca 5. sıraya yükselmiştir. Boluspor ise 3 puanla 15. sırada yer almıştır.

Diğer Futbol haberleri için tıklayınız…