Manchester United Galatasaray maçı ne zaman hangi kanalda

Manchester United Galatasaray maçı

Manchester United Galatasaray maçı ne zaman hangi kanalda yayınlanacaktır? tüm futbol severler bu sorunun cevabını merak etmektedir. Söz konusu maçın ne zaman ve hangi kanalda canlı izleme şansı bulunacağını da merak edilmektedir. Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamında yer almaktadır.

Manchester United Galatasaray maçı ne zaman hangi kanalda

Manchester United Galatasaray maçı ne zaman? Öncelikle bu sorunun cevabını verelim. Söz konusu bu dev maç 3 Ekim 2023 Salı günü oynanacaktır. Peki saat kaçta oynanacaktır bu maç? Bu maç saat 22.00’de başlayacaktır.

Peki bu dev maç hangi statta oynanacaktır. Manchester United Galatasaray maçı İngiltere’nin Manchester şehrinde bulunan Old Trafford Stadyumu’nda oynanacaktır. Maç, Türkiye’de Exxen platformu üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Maç, Türkiye saatiyle 20:00’de başlayacaktır. Ayrıca bu Manchester United Galatasaray maçı maçı Azerbaycan kanalı CBC Sport’tan şifresiz olarak da yayınlanacaktır.

Manchester United Galatasaray maçı, 3 Ekim 2023 Salı günü oynanacaktır. Maç, İngiltere’nin Manchester kentindeki Old Trafford Stadyumu’nda oynanacaktır. Söz konusu maç TSİ 22:00’de başlayacaktır. .

Manchester United Galatasaray maçının tekrarı, yine Exxen platformunda yayınlanması beklenmektedir.

Diğer dünyadan futbol haberleri için tıklayınız…