Spartak Trnava Fenerbahçe maçı ne zaman hangi kanalda

Spartak Trnava Fenerbahçe maçı

Fenerbahçe, zorlu deplasmanda Spartak Trnava’ya konuk olacaktır. Tüm futbol severler Spartak Trnava Fenerbahçe maçı ne zaman hangi kanalda bunu merak etmektedir. Maç saat kaçta, hangi kanalda canlı yayınlanacak? Bu soruların cevaplarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe’den maç öncesi açıklamalar

UEFA Konferans Ligi H Grubu ikinci hafta maçında Fenerbahçe Spartak Trnava ile karşılaşacaktır. Ayrıca Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ve Joshua King maç öncesi basın toplantısında soruları cevaplamıştır.

Fenerbahçe, UEFA Konferans Ligi H Grubu ikinci hafta maçında 5 Ekim 2023 Perşembe günü Spartak Trnava ile karşılaşacak. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ve takımın önemli oyuncularından Joshua King, maç öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundular.

Joshua King açıklamaları

Joshua King, maç öncesinde şunları söyledi: “Tabii ki buraya galibiyet için geldik, 3 puanı elde etmek için geldik. Takım olarak şu anda iyi bir durumda olduğumuzu düşünüyorum. Bu zaman kadar 14 maç oynadık, beraberlik bile almadık. Bu 14 maçta galibiyetle devam ettik. Yarın da amacımız, isteğimiz maçı galibiyetle tamamlamak olacak.” Aynı zamanda kişisel zorluklara rağmen maça odaklanmaya çalıştığını ve profesyonel bir futbolcu olarak sahada en iyi performansı sergilemeye devam edeceğini belirtti.

King ayrıca rekabetin takım için faydalı olduğunu ve her zaman takıma katkı sağlamaya çalıştığını vurguladı. “Forma şansı geldiğinde en iyisini ortaya koymaya çalışan bir futbolcuyum” diyerek takımın başarısı için çaba sarf ettiğini ifade etti.

İsmail Kartal açıklamaları

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ise Spartak Trnava maçına ilişkin şunları söyledi: “Yarınki rakibimiz Spartak Trnava takımını da oyuncularımla beraber çok iyi analiz ettik. Dersimize çalıştık. Şu ana kadar 17 resmi maç yaptılar, 8 galibiyet, 5 beraberlik, 4 mağlubiyet aldılar. Yanılmıyorsam 33 gol atıp, 21 gol yediler. Biz de bu rakibe karşı, burada iyi mücadele edip, iyi futbol oynayarak 3 puan almak istiyoruz. Bu gruptan lider olarak çıkmak istiyoruz. Bütün hedefimiz ve amacımız bu şekilde.”

Kartal, takımın pozitif futbol oynama ve takım savunması konusundaki stratejisini vurgulayarak, her maça 3 puan için hazırlandıklarını belirtti. Aynı zamanda rakip analizi ve oyuncuların görevlerine odaklandıklarını ifade etti.

Spartak Trnava Fenerbahçe maçı ne zaman hangi kanalda

Fenerbahçe, zorlu deplasmanda Spartak Trnava’ya konuk olacaktır. Spartak Trnava Fenerbahçe maçı 5 Ekim Perşembe günü TSİ 22:00’de başlayacaktır. Mücadele Exxen kanalından canlı yayınlanacaktır. Ayrıca Fenerbahçe, UEFA Konferans Ligi H grubu ikinci hafta maçında karşılaşacaktır.

UEFA Avrupa Konferans Ligi H Grubu ikinci maçında Fenerbahçe, deplasmanda Spartak Trnava ile karşı karşıya gelecektir. Spartak Trnava Fenerbahçe karşılaşması 5 Ekim 2023 tarihinde oynanacaktır.

Diğer dünyadan futbol haberleri için tıklayınız…