Beşiktaş Tarsus İdman Yurdu maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta?

Beşiktaş Tarsus İdman Yurdu maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta?

Ziraat Türkiye Kupası 5. tur maçları bugünde tüm hızıyla devam ediyor.  Süpriz sonuçların yaşandığı Ziraat Türkiye Kupası 5. turunda bugünde maçlar devam ediyor. 5. tur mücadelesinde Beşiktaş ile Tarsus İdman Yurdu bir araya gelecek. Beşiktaş ile Tarsus İdman Yurdu maçı ile ilgili tüm detaylar ise merak ediliyor. Peki, Beşiktaş Tarsus İdman Yurdu maçı ne zaman hangi kanalda saat kaçta?

Beşiktaş Tarsus İdman Yurdu maçı 17 Aralık 2020 tarihinde Perşembe günü saat 21:00’de başlayacak. Maç A Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Muhtemel İlk 11’ler ise şu şekilde

BEŞİKTAŞ: ERSİN, ROSIER, VIDA, MONTERO, N’SAKALA, NECİP, JOSEF, MENSAH, GÜVEN, N’KOUDOU, LARIN

TARSUS İDMAN YURDU: BARIŞ, SEFA, İBRAHİM, ŞAHİN, ONUR, MERTCAN, SAMET, ALPEREN, FERHAT, SUAT, ATİLLA

Başakşehir Turgutluspor maçı ne zaman, saat kaçta hangi kanalda?

Ziraat Türkiye Kupası’nda heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 5. tur mücadelesinde Başakşehir ile Turgutluspor kozlarını paylaşacak. Kritik maç ile ilgili tüm detaylar futbolseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Başakşehir – Turgutluspor maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Başakşehir – Turgutluspor maçı 17 Aralık 2020 tarihinde, Perşembe günü saat 19:00’da A Spor’da canlı yayınlanacak.

Sivasspor Giresunspor maçı ne zaman, saat kaçta hangi kanalda?

Ziraat Türkiye Kupası’nda heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 5. tur mücadelesinde Sivasspor ile Giresunspor kozlarını paylaşacak. Kritik maç ile ilgili tüm detaylar futbolseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Sivasspor – Giresunspor maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Sivasspor Giresunspor maçı 17 Aralık Perşembe günü saat 17:00’da A Spor’da canlı yayınlanıyor.