Şimdi hedef Avrupa! Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe Avrupa’yı fethedecek

Şampiyonlar Ligi Avrupa Ligi

Bu hafta oynanacak olan Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nde üç takımımız yarışacak. İlk maç Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak olan Beşiktaş’ın olacak. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’nde bilindiği gibi C grubunda yer almaktadır. Avrupa Ligi’nde yarışacak olan takımlarımız ise Galatasaray ve Fenerbahçe olacak. Galatasaray, Avrupa Ligi’nde E grubunda, Fenerbahçe ise D grubunda mücadele edecektir.

Beşiktaş Borussia Dortmund maçı ne zaman hangi kanalda?

Futbol takımlarımız Avrupa’da boy göstermeye başlıyor. Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş C Grubunda mücadele edecek. Beşiktaş takımının maçı ise Çarşamba günü oynanacaktır. Çarşamba günü oynanacak olan maçın saati ise 19:45 olarak belirlenmiştir.

Peki Beşiktaş Borussia Dortmund maçı hangi kanalda yayınlanacak? Şampiyonlar Ligi maçı 15 Eylül Çarşamba günü saat 19:45’te Exxen kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.

Galatasaray Lazio maçı ne zaman hangi kanalda?

Futbol takımlarımızdan Galatasaray Avrupa’da boy göstermeye başlıyor. Avrupa Ligi’nde Galatasaray E Grubunda mücadele edecek. Galatasaray takımının maçı ise Perşembe günü oynanacaktır. Perşembe günü oynanacak olan maçın saati ise 19:45 olarak belirlenmiştir.

Peki Galatasaray Lazio maçı hangi kanalda yayınlanacak? Avrupa Ligi maçı 16 Eylül Perşembe günü saat 19:45’te Exxen kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.

Frankfurt Fenerhabçe maçı ne zaman hangi kanalda?

Futbol takımlarımızdan Fenerbahçe, Avrupa’da boy göstermeye başlıyor. Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe D Grubunda mücadele edecektir. Fenerbahçe takımının maçı ise Perşembe günü oynanacaktır. Perşembe günü oynanacak olan maçın saati ise 22:00 olarak belirlenmiştir.

Peki Frankfurt Fenerhabçe maçı hangi kanalda yayınlanacak? Avrupa Ligi maçı 16 Eylül Perşembe günü saat 22:00’de Exxen kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.